ČISTÍCI STROJE A AUTOKOSMETIKA
Vítejte, můžete se přihlásit
nebo vytvořit účet

Email: 
Heslo: 

nákupní košík
0ks - 0,-Kč

O NÁS

         Firma ECOSERVIS vznikla v roce 1996 jako distributor čistící techniky. V roce 2007 jsme se stali exkluzivními dovozci a prodejci firem SOLO - průmyslové vysavače, COMAC - podlahové mycí a zametací stroje a autokosmetiky italského výrobce Chimigal. Dále jsme rozšířili leštění a detailing světoznámé firmy RUPES a detailovou autokosmetiku AUTOSOL GERMANY.

Na začátku tohoto roku jsme se stali výhradním dovozcem a servisním střediskem výrobce úklidové techniky COMAC a vysavačů TMB.

 Naše pozice s  jasným plánem zaujmout silné a trvalé postavení na českém trhu, vytvořit prodejní síť a tímto poskytovat zákazníkovi vysoký servis je již skutečností.

        Dnes máme nejširší nabídku kolem údržby automobilů a úklidové techniky. Jsme silná a stabilní společností na trhu s pěti pobočkami v České a Slovenské republice. Náš tým zahrnuje obchodní zástupce, servisní techniky a předváděcího technika.

        V dnešní době jsme exkluzivními prodejci značek ANNOVI REVERBERI, BIEMMEDUE, COMAC, EPOCA, SOL PEL OTIC, LANZONI, AUTOSOL GERMANY, ECOSERVIS Wash line a dále prodejce značek VIKAN, EASTMOP, TMB, SHERON a společnosti METSA TISSUE se značkou KATRIN.

        Věříme, že se stanete naším spokojeným zákazníkem. 

 Stanislav Mikoláš ECOSERVIS spol.s r.o.

 

Vikan
Copyright © 2022 ECOSERVIS spol.s r.o.. Powered by Zen Cart & Zen Cart Czech Support Site